Vyšetření a zákroky

Vedle běžných vyšetření provádíme na naší klinice i některá specializovaná vyšetření a ambulantní operační zákroky, a to s využitím nejmodernějších postupů a technologií. I při těchto výkonech dodržujeme své zásady a snažíme se o co největší komfort našich pacientů a o jejich co nejrychlejší rekonvalescenci.

Moderní metody nám umožňují ošetřit pacienty bez zbytečné bolesti a komplikací. Velká většina výkonů v urologické a andrologické praxi je ve skutečnosti mnohem kratší a méně nepříjemná, než se o nich traduje.

K operačním výkonům přistupujeme pouze v případech, kdy nám předchozí vyšetření potvrdí diagnózu, jež si operační zásah žádá. Výjimkou bývá vasektomie, o kterou většinou žádají sami pacienti, kteří ji chtějí využít jako formu antikoncepce.

Máte-li tedy jakékoli obtíže v urologické či andrologické oblasti, neodkládejte návštěvu lékaře, a nezanedbávejte především prevenci.

Na vyšetření na naší klinice se můžete objednat na telefonním čísle 733 640 218, e-mailem na adrese recepce@urosante.cz nebo přes kontaktní formulář.