foto: (c) Jiří Částka, www.FotoBanka.net
Léčíme komplexně a moderně

Naším cílem je vaše spokojenost a pohodlí. Poskytujeme komplexní služby v oblastech urologie, uroonkologie, urogynekologie a andrologie. Naše klienty léčíme a vyšetřujeme nejmodernější zdravotnickou techniku, která umožňuje přesnou a rychlou diagnostiku.

Pokud řešíte konkrétní zdravotní obtíž, potřebujete jednorázové nebo pravidelné preventivní vyšetření, jsme tu pro vás. Poskytujeme rovněž konzultace vašeho zdravotního stavu na základě individuálních potřeb či konzultace k léčbě navrhované nebo provedené jiným pracovištěm.

U nás máte svůj komfort

Komfort pro nás znamená poskytovat kvalitní služby našim klientům. Snadné a rychlé objednání, minimální čekání, snadná dostupnost, příjemné a čisté prostředí s recepcí vybavenou WIFI, TV, denním tiskem a pramenitou vodou, to vše je pro nás samozřejmostí.

Pokud jste vysoce časově vytíženi, nabízíme vám možnost kontaktu s lékařem 24 hodin denně či návštěvní službu lékařem u vás doma. Je-li to potřeba, odkážeme vás na další prověřené odborníky, chirurgy, internisty, gynekology a další.

foto: (c) Jiří Částka, www.FotoBanka.net
RIC_5480

Máme své zásady

Pacienti jsou po celou dobu vyšetření a léčby našimi partnery. Individuální přístup, profesionalita, diskrétnost a rovněž důstojnost během vyšetření, to jsou naše zásady.

Jsme tu proto, abychom vám s využitím našich znalostí a letitých zkušeností pomohli najít optimální vyšetření a léčbu s ohledem na vaše individuální potřeby a možnosti.

Objednejte se ještě dnes na telefonu 733 640 218 (recepce) nebo online zde.